Your address will show here +12 34 56 78

DOM WH W BIELSKU-BIAŁEJ

Na głównejPrywatne

Dom 160 m2 w Bielsku-Białej – Inspiracja Stylem Japandi.
Japandi to połączenie prostych form, surowych kolorów i naturalnych materiałów, które wyróżniają się ponadczasową estetyką i wysoką jakością wykonania. Naszymi klientami są świadomi estetyki, ceniący minimalizm i harmonię w przestrzeniach mieszkalnych.

W projekcie dominuje drewno, które imponująco wyróżnia się w dwuspadowym suficie nad częścią salonową. Wyjątkowa stolarka jest tu kluczowym elementem – ściany, sufit i stolarka zostały wykonane z forniru dębowego, tworząc jednolitą i elegancką przestrzeń.

Podłoga drewniana została specjalnie dobrana, aby harmonijnie współgrała z kolorem forniru, podkreślając naturalność i spójność wnętrza.

W naszych projektach często powtarzają się stalowe baterie, które idealnie współgrają z minimalistycznym charakterem japandi.

Szklana ściana prowadząca do garażu wykonana jest ze szkła antisol, oprawiona w szeroką stalową ramę pomalowaną na kolor czarny, dodającą nowoczesnego akcentu.

W łazienkach, kuchni i komunikacji zastosowaliśmy te same płytki gresowe o dużym formacie 120x120 cm, co zapewnia spójność stylistyczną całego domu.

Oświetlenie techniczne zostało przełamane pięknymi akcentami dekoracyjnych szklanych lampek w formie kul oraz unikalnymi formami oświetlenia, takimi jak "chmurek" nad strefą salonową. Nie zabrakło również prestiżowych lamp włoskich i hiszpańskich marek, takich jak Marset i Karman Italia.

Siedziska tapicerowane zostały wybrane w kilku polskich sklepach, doskonale komponując się z meblami włoskiej marki Poliform, które nasi klienci posiadali w swoich zbiorach.

DOM 160 m2 w Bielsku-Białej to harmonijne połączenie funkcjonalności, elegancji i charakterystycznego stylu japandi, które spełnia oczekiwania nawet najbardziej wymagających klientów.

wizualizacja

Tika DESIGN z Bielska Białej to profesjonalne studio projektowania i aranżacji wnętrz. Od lat świadczymy najwyższej jakości usługi z zakresu projektowania wnętrz. Projektowanie wnętrz i szeroko pojęta architektura wnętrz to nasza wieloletnia pasja. Firma nasza m.in. współpracuje z klientami z miejscowości takich jak: Kraków, Katowice, Bielsko Biała, Oświęcim, Gliwice, Cieszyn, Chrzanów, Pszczyna, Tychy, Wadowice, Andrychów, Sucha Beskidzka, Kalwaria Zebrzydowska, Skoczów, Kęty, Żywiec. Tika DESIGN to profesjonalny partner biznesowy. Zaufaj specjalistom z dziedziny projektowanie wnętrz już dziś!