Your address will show here +12 34 56 78

APARTAMENT MD W BIELSKU-BIAŁEJ

Na głównejPrywatne

Apartament dwupoziomowy w Bielsku-Białej cechuje elegancja i ponadczasowość. W tym projekcie użyliśmy jasnych barw przełamanych czarnymi plamami i akcentami, co nadaje wnętrzom nowoczesnego charakteru. Klientom zależało na dużym wrażeniu po wejściu do części dziennej, dlatego położyliśmy duży nacisk na wyraziste materiały, takie jak czarny dąb i stal szczotkowana. Aby zrównoważyć te wyraziste elementy, wprowadziliśmy delikatne kształty mebli i dekoracji.

Kuchnia cechuje się minimalistycznym, dwukolorowym wykończeniem, pozbawionym zbędnych dekoracji. Jednakże, aby dodać jej unikalnego charakteru, zastosowaliśmy interesujące wykończenie ściany za okapem - wygiętą blachę malowaną proszkowo. Ten nietypowy element przyciąga uwagę i nadaje wnętrzu nowoczesnego stylu.

W jadalni skupiliśmy się na suficie jako głównym elemencie przyciągającym wzrok. Wykończyliśmy go drewnianą zabudową i ozdobiliśmy delikatną, eteryczną lampą, która dodaje przestrzeni lekkości i elegancji. Salon, z kamiennymi gresami i czarnym drewnem, jest bardzo wyrafinowany, co zdecydowanie przypadło do gustu inwestorom.

W całym apartamencie zadbaliśmy o harmonijne połączenie nowoczesnych i eleganckich elementów, tworząc przestrzeń, która jest zarówno stylowa, jak i funkcjonalna.

wizualizacja

Tika DESIGN z Bielska Białej to profesjonalne studio projektowania i aranżacji wnętrz. Od lat świadczymy najwyższej jakości usługi z zakresu projektowania wnętrz. Projektowanie wnętrz i szeroko pojęta architektura wnętrz to nasza wieloletnia pasja. Firma nasza m.in. współpracuje z klientami z miejscowości takich jak: Kraków, Katowice, Bielsko Biała, Oświęcim, Gliwice, Cieszyn, Chrzanów, Pszczyna, Tychy, Wadowice, Andrychów, Sucha Beskidzka, Kalwaria Zebrzydowska, Skoczów, Kęty, Żywiec. Tika DESIGN to profesjonalny partner biznesowy. Zaufaj specjalistom z dziedziny projektowanie wnętrz już dziś!